Ceramiczna Ochrona Lakieru

Topowe zabezpieczenie lakieru które pomaga utrzymać pojazd w jak najlepszej formie. Niweluje powstawanie drobnych rys, znacznie utrudnia przywieranie brudu, ułatwia mycie, dodaje szklistości, chroni przed wżeraniem się ptasich odchodów – a to nie jedyne zalety takiego zabezpieczenia!

OCHRONA CERAMICZNA DLA NOWEGO AUTA JUŻ OD 1000 ZŁ NETTO!

Cennik usługi:

(ceny orientacyjne podane dla aut nowych – dla aut używanych należy doliczyć koszta odświeżenia lakieru)

Pakiet STANDARD

jednoetapowa korekta lakieru
zabezpieczenie lakieru podstawową powłoką ceramiczną (trwałość ok 2 lat)
*zabezpieczenie przedniej szyby powłoką hydrofobową

Cena: od 1000 zł netto

Pakiet PREMIUM

dwuetapowa korekta lakieru
zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną (trwałość ok 3 lat, powłoka składająca się z dwóch komponentów)
zabezpieczenie przednich szyb powłoką hydrofobową (szyba przednia czołowa oraz przednie boczne) zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną (strona zewnętrzna)
*zabezpieczenie plastików wewnętrznych

Cena: od 2000 zł netto

Pakiet PREMIUM PLUS

dwuetapowa korekta lakieru
zabezpieczenie lakieru topową powłoką ceramiczną (trwałość do 5 lat, powłoka kilku komponentowa)
zabezpieczenie przednich szyb powłoką hydrofobową (szyba przednia czołowa oraz przednie boczne) zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną (pełne zabezpieczenie felgi, również od środka)
*zabezpieczenie plastików wewnętrznych

Cena: od 3000 zł netto

Na czym polega ceramiczna ochrona lakieru

Usługa aplikacji powłoki ceramicznej polega na profesjonalnym zabezpieczeniu lakieru/szyb/felg w państwa pojeździe. Powłoka chroni przed utratą połysku dzięki filtrom UV, chroni przed nadmiernym powstawaniem drobnych rysek na lakierze, przywieraniem brudu czy innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu mycie i bieżąca pielęgnacja stają się znacznie łatwiejsze. Dodatkowym atutem jest fakt, iż powłoka daje świetne efekty wizualne na lakierze – podbija ziarnistość, wydobywa głębie koloru i sprawia wrażenie jakby lakier był pokryty warstwą szkła.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem w województwie łódzkim firmy Q Glym – czołowych japońskich powłok ochronnych!

Aplikacja ceramicznej ochrony lakieru na samochodach nowych zawiera przygotowanie pojazdu pod powłokę oraz jej aplikację natomiast w przypadku samochodów używanych do ceny aplikacji powłoki należy doliczyć kilku stopniową korektę lakieru tak aby powierzchnia była jak najlepiej przygotowana przed aplikacją powłoki.

Ceramiczna ochrona lakieru Erbe Łódź

Jeśli szukacie Państwo najlepszej drogi do utrzymania lakieru w świetnej kondycji to dobrze trafiliście! Proponujemy ceramiczną ochronę lakieru, która ma za zadanie ułatwić utrzymanie pojazdu w jak najlepszej kondycji. Co nam daje taka ochrona lakieru?

  • podbicie walorów wizualnych pojazdu (wydobycie ziarnistości na lakierze, efekt szkła)
  • znaczne łatwiejsze domywanie pojazdu dzięki właściwościom hydrofobowym
  • zwiększona odporność na powstawanie drobnych rysek oraz hologramów przy odpowiedniej dbałości
  • spowolnienie procesu wżerania się w lakier owadów, ptasich odchodów czy przywierania drogowych zanieczyszczeń takich jak opiłki smoły, asfaltu itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa zabieg aplikacji powłoki?

W przypadku aut nowych jest to 1-2 dni robocze w zależności od powłoki natomiast w przypadku aut używanych czas zależy od stanu lakieru jednak zazwyczaj jest to czas maksymalnie 4 dni roboczych.

Czy powłoka ochronna lakieru z czasem się łuszczy?

Ceramiczne powłoki ochronne są niewidoczne dla naszego oka a ich „umieranie” z czasem objawia się m.in. gorszymi właściwościami hydrofobowymi.

Od czego zależy czas działania powłoki?

Czas działania powłoki zależy w dużej mierze od tego jak dba się o samochód, jakimi środkami się go pielęgnuje. Nasi klienci zawsze mogą liczyć od nas na dobre rady które pozwolą im jak najdłużej cieszyć się jak najlepszym działaniem powłoki. Poza tym warto przynajmniej raz w roku wykonać przegląd oraz prawidłowe oczyszczenie powłoki w naszym studio co pozwoli wydłużyć czas jej działania.

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam zapytanie na e-mail a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.